WIGRY SUWAŁKI (3-0) Concordia Elbląg       

Po bramkach Povilasa Luksysa ('22), Aleksandra Atanackovica ('35) i Tomasza Tuttasa ('88) Wigry odniosły efektowne zwycięstwo nad Concordią Elbląg 3 - 0. Relacja z młyna ...

Biało- Niebiescy zagrali tego dnia bardzo dobry mecz, dawno nie oglądaliśmy tak grających Wigier! Oby tak dalej! Potrzeba nam takich wyników, do przyciągnięcia jak największej rzeszy kibiców na stadion przy ul. Zarzecze. Kibice Wigier prowadzą przez całe spotkanie bardzo dobry doping, często dołączał się cały stadion, tak więc atmosfera na trybunach była na dosyć wysokim poziomie. Po meczu piłkarze podbiegli do nas i podziękowali za doping, razem intonujemy pewną znaną pieśń. Jedyny minus to frekwencja - bez rewelacji, liczymy na to, że na następnym meczu będzie o wiele lepiej. Nie zobaczyć tak dobrze grających Wigier to grzech, więc mobilizujemy się Panowie i Panie! Zamiast siedzieć w domu i pić piwko, przyjdź na mecz! Kopacze Wigierek grają na naprawdę wysokim poziomie, tak więc jest co oglądać. Podczas meczu kibice Wigier aktywnie przyłączyli się do zbiórki pieniędzy, na rzecz chorej dziewczynki, która musi przejść poważną operację. Do puszek fani wrzucili w sumie 1377 zł.

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews