W Ełku wspieraliśmy braci z Kętrzyna            

20 kwietnia na meczu Płomień Ełk - Granica Kętrzyn wspomagamy naszych braci w 48 os. Caly czas mamy ogon w postaci kilku radiolek...

 

Pod stadion dojeżdżamy na ok 40min przed meczem, przywitał nas spory oddział kasków, naliczyliśmy aż 60 głow + tajniaki i inni. Za jakiś czas przyjeżdża Granica w 40os i po malych problemach wchodzimy na stadion. Fani Płomienia nie istnieją, jedynie zza płotu napinają się małoletni kibice Mazura Ełk, którzy zostaja przez nas zgaszeni słownie. Na płocie zawisły 3 flagi KKSu + jedna nasza. Doping przez całe spotkanie dosyć konkretny. Ze względu na boom policyjny, nie było mowy o żadnych atrakcjach. Powrót spokojny. SKS & KKS !

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

Wigry

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews