Marsz Niepodległości w Suwałkach               

Fanatycy Suwalskich Wigier zorganizowali w dniu 10.11.2012 r. Marsz Niepodległości, który odbył się w Suwałkach. Relacja...

Dzień przed Świętem Niepodległości postanowiliśmy zorganizować marsz narodowy, odcinając się przy tym od innych "oficjalnych" obchodów 11 Listopada, które tradycyjnie były celebrowane przez byłych czerwonych i innych wynalazków. W żadnych mediach nie pojawiły się informacje o marszu... i bardzo dobrze, nie chcieliśmy dziennikarskich hien. Miejsce zbiórki wyznaczyliśmy na godzinę 15:00, w centrum miasta pod galerią Plaza. Wszystkich uczestników zbiera się maksymalnie 70 os, 95% to kibole i narodowcy, oczywiście zero mediów, co nas wcale nie zmartwiło.  Z pod miejsca zbiórki ruszamy przed 15:30, idziemy ulicą, za nami radiolka. Na wyposażeniu mamy dwie flagi SUWAŁKI i mniejszą z orzełkiem i napisem Wigry, do tego flagi w barwach narodowych i sporych rozmiarów transparent WOLNA POLSKA. Przez całą drogę zarzucamy narodowe hasła i to co myślimy o obecnym rządzie. Cały nasz marsz przypadł do gustu ludziom na ulicach, którzy robili nam zdjęcia i nagrywali na komórki. Zatrzymujemy się pod Dąbkiem Wolności, gdzie został odśpiewany Hymn Narodowy, dalszy cel przemarszu to cmentarz, konkretnie pomnik Polskiej Organizacji Wojskowej, gdzie oddajemy hołd bohaterom ojczyzny. Na drugi dzień wybieramy się oczywiście do Warszawy na prawdziwy Marsz Niepodległości. Dzięki wszystkim za przybycie! Niech żyje Wielka Polska !

 mn

mn 

mn

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews