WIGRY SUWAŁKI (1-2) Wisła Płock                

Tragedia! Kolejna porażka Wigier. Jedynego gola zdobył Adrian Karankiewicz w 84 minucie meczu. Brak słów ... Relacja z młyna + Zdjęcie.

Mecz z Nafciarzami zapowiadał się dosyć ciekawie, wszystko wskazywało na to, że w końcu zobaczymy kibiców gości w klatce. Na ok 1 godz przed meczem Suwalszczyznę nawiedziły dosyć konkretne opady śniegu, które utrzymały się przez calutki mecz, co odstraszyło część publiki, tylko prawdziwi fanatycy ruszyli na mecz. Na stadionie pustki, wszystkich ludzi razem z kibicami Wisły max 400 os. Nasz młyn liczył ok 100 os, tego dnia wspomagała nas nasza zgoda Granica Kętrzyn w ok 20 os. Na płocie wywieszamy kilka flag w tym 1  naszych braci, od początku spotkania jedziemy z dobrym dopingiem. Pomimo fatalnej pogody prezentujemy oprawę z okazji 12-lecia zgody z Granicą, na płocie ląduje trans  SKS KKS XII LAT, do tego w góre idzie 12 pasów materiału w barwach naszych i KKS-u. W przerwie spotkania z powodu zimna trwa zabawa za trybuną i wojenka na śnieżki.  Kibice z Płocka dotarli do klatki w trakcie meczu, naszym zdaniem było ich ok 35 os, najlepiej niech się sami określą, nie wywieszają żadnych flag i prowadzą w miarę dobry doping.  Mecz kończy się kolejną porażką na boisku... co już nas raczej nie dziwi. Wigry to My! piłkarzyki pajacyki. Po meczu imprezujemy z naszą zgodą w lokalu. Wielkie dzięki dla braci za przybycie! SKS KKS!

Wigry_WislaPlock

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews