WIGRY SUWAŁKI (0-1) Stal Stalowa Wola    

Wigry były zespołem lepszym lecz nie potrafiły pokonać bramkarza rywali a do tego w głupi sposób straciły bramkę. Szkoda. Relacja z młyna... + Zdjęcia

Dzięki działaniom tych co zawsze sektor gości " nie jest gotowy" na przyjęcie gości... Co jest raczej żałosne. Mimo tego do Suwałk na własną rękę wybiera się 17 kibiców Stalówki. W imię kibicowskiej solidarności i walki z tym samym wrogiem, fanów Stali wprowadzamy na własne sektory. Tego dnia w młynie zbiera się nas w porywach do ok 150 os. Na płocie wywieszamy kilka flag + transparent PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW. Przez cały mecz prowadzimy dobry doping, z powodu fatalnej pogody, nie prezentujemy żadnej oprawy, mamy jedynie kilka flag na kijach.

Wigry_StalStWola

Wigry_StalStWola

Wigry_StalStWola

Wigry_StalStWola

Wigry_StalStWola


Kibice Stalówki 

Wigry_StalStWola

 

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews