WIGRY SUWAŁKI (2-1) Motor Lublin

Mamy w Suwałkach cenny komplet punktów, tym bardziej, że z drużyną, która podobnie jak Wigry znajdowała się w dolnej strefie tabeli. + Relacja z młyna.

Pierwszy objął prowadzenie Motor jednak Wigrom udało się jeszcze przed przerwą odrobić straty i zdobyć decydującego o zwycięstwie gola. Bramki dla Wigier zdobyli: Kamil Lauryn (24 min) i Maciej Kisiel (45 min.). Druga połowa to już przewaga Wigier lecz niestety kilka ciekawych akcji zmarnowanych.

Relacja z młyna.
Mecz zapowiadał się arcy ciekawie, klatka gości gotowa więc pewny przyjazd fanatyków Motoru. Niestety na kilka dni przed meczem, policja przyczepiła się do stanu klatki... a konkretnie do braku jednego głupiego wysięgnika na kamerę! W porozumieniu z działaczami Wigier doszliśmy do wniosku że mecz bez gości straci wiele na wartości i będzie kolejnym nudnym spotkaniem, wspólnie z prezesem Wigier ustalamy że tego dnia udostępnimy swoją cała starą trybunę dla kibiców Motoru , a my zajmiemy miejsce na krytej, niestety policja stwierdziła że nie ma mowy i nic już nie dało się zrobić... Tak więc ci co zawsze zniszczyli tak ciekawy mecz, dla nas swego rodzaju historyczny,
gdyż była by to najlepsza ekipa jaka zawitała kiedykolwiek do Suwałk, nie wspominając o fakcie że ostatni raz widzieliśmy przyjezdnych na naszym stadionie dobre ponad 2 lata temu, nie licząc kilku nielicznych ekip które wpuszczaliśmy na własne sektory. Dzień meczu niezbyt przyjazny, pogoda deszczowa, przez większą część meczu padało, mimo tego w młynie zebrało się dobre 100 os, tego dnia wspomagała nas nasza zgoda Granica Kętrzyn w 11 os. Doping przez całe spotkanie bardzo dobry, w pierwszej połowie prezentujemy choreo z ponad setki biało-niebieskich chorągiewek, najpierw tworzymy z nich "kartoniadę" zaś po chwili machamy nimi. W drugiej części meczu robimy chaos z kilkudziesięciu dużych flag na kijach. Atmosfera dawno nie spotykana na ul. Zarzecze, dobrze spisali się również nasi kopacze którzy pokonali Motor 2:1. Szkoda braku gości, z pewnością było by bardziej ciekawie. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!