Wigry Suwałki (0-3) Widzew Łódź                   

W towarzyskim i zarazem pożegnalnym meczu Grażvydasa Mikulenasa rozegranym pomiędzy Wigrami a Widzewem lepsi okazali się łodzianie. + ZDJĘCIA !

Bramki dla Widzewa zdobyli: Princewill Okachi (40 min.), Sebastian Radio (49 min) - były piłkarz Wigier, Mariusz Stępiński (85 min.).
Na stadionie obecnych 1 300 widzów.

Relacja z młyna

Mecz z Widzewem nie wywołał jakiegoś specjalnego ciśnienia, głównie przez fakt braku sektora kibiców gości, więc kibicowsko nuda... Dla niektórych mecz zaczął się już rano, a to za sprawą wizyty naszych przyjaciół z Międzyrzeca Podlaskiego (5 os.). Z racji tego, że panował u nas mega upał, dobre ponad 30 stopni ( tak tak nawet na Biegunie bywa gorąco:)) zwiedzamy jeziora Suwalszczyzny, popijamy piwka i grillujemy. W końcu przyszedł wieczór i ruszamy na przed meczową zbiórkę. Jest nas w sumie ok 60os, zaraz zjeżdża się pełno psiarni... panowie w mundurach potraktowali chyba poważnie ten mecz. Ruszamy na stadion ze śpiewem na ustach, na miejscu dobija jeszcze ok 20os od nas. Na płocie wywieszamy kilka flag w tym jedna na gnieździe Międzyrzec Podlaski z motywem czaszki która przegryza symbol zbrodniczego czerwonego systemu. Zaraz podbija miła pani- szefowa ochrony, w towarzystwie kilku panów i karze zdejmować flagę! Powód to zakazany symbol. Mówimy że nic z tego i flaga wisi dalej, psy również szaleją, flaga jednak wisi aż do początku drugiej połowy. W drugiej części meczu rozwijamy sektorówkę na cały sektor i odpalamy przy tym sporo świecidełek, 50 strobo, 5 ogni wrocławskich i 5 niebieskich świec dymnych, co daje całkiem niezły efekt. Wszyscy ludzie na stadionie bija nam brawa, spiker również jest zadowolony:) Jedynie mundurowi i inni złośliwi ludzie aż gotują się. Z oprawy prezentujemy jeszcze konfetti, serpentyny i flagi na kijach. Po meczu klub przygotował pokaz fajerwerków co dodatkowo podnieciło piknikową publikę. Po meczu psy troche szaleją ale na szczęście nikogo nie zatrzymują za meczowe atrakcje. W nocy urządzamy sobie jeszcze grillowanie w lesie z naszymi braćmi z Orląt, z daleka od nadgorliwych panów w niebieskich mundurach. Dzięki dla braci za wsparcie!

Wigry_Widzew3

Wigry_Widzew4

Wigry_Widzew2

Wigry_Widzew1

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews