BUDOWA SEKTORA KIBICÓW GOŚCI !       

Jak donoszą suwalskie media (radio5.com.pl) urzędnicy z OSiR poszli po rozum do głowy i postanowili wybudować na stadionie Wigier sektor/"klatke" dla kibiców drużyny przyjezdnej. WRESZCIE !

Pan Waldemar Borysewicz (dyrektor OSiR Suwałki) najwyraźniej przebrnął przez lekturę ustawy zasadniczej gdzie z pewnością wyczytał, że utrudnianie kibicom gości obejrzenia meczu swojej drużyny jest bezprawne. Planowany sektor na około 160 miejsc, prawdopodobnie, stojących. Trybuna dla przyjezdnych powstanie na wale od strony boisk bocznych, będzie otoczona wysokim płotem oraz strefami buforowymi.

Zauważyć przy okazji należy, że skandaliczne jest ignorowanie potrzeby utworzenia płotu na flagi związane z Wigrami dla kibiców Wigier. Płot można wykonać w trakcie prac budowlanych związanych z sektorem gości.

Co do lokalizacji klatki, oczywiście jest to złe miejsce no ale jak się nie potrafi wykonać sensownego i przemyślanego projektu stadionu to lepsze to miejsce niż brak sektora gości.

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews