Pogoń Siedlce (3 - 1) Wigry Suwałki            

Niestety w ostatnim meczu tego sezonu Wigry na wyjeździe uległy Pogoni Siedlce 3-1. Jedyną bramkę dla suwalczan zdobył w 88 minucie Michał Twardowski. Wigry kończą sezon na 12 pozycji.
Relacja z młyna ...

Wyjazd autokarowy nie wypalił, w ostatniej chwili ruszamy w 10 os. Dojezdzamy w umówione miejsce i tam dołącza do nas ok 30 os załoga Orląt Radzyń Podlaski. Wszyscy ruszamy w kierunku Siedlec lecz niestety pod samymi Siedlcami zostajemy zawróceni przez psy, powod to brak listy imiennej i nie zgłoszenie że jedziemy!. Tego dnia psy chyba obstawiły wszystkie trasy. Na własną rękę pod stadion dociera 1 os od nas, do klatki nie zostaje wpuszczona i ogląda mecz z trybuny gospodarzy. Powrót spokojny. Dzięki dla braci za wszystko.

Autor: kibic Wigier

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews