Stomil Olsztyn (2-2) WIGRY SUWAŁKI            

Remis z drużyną zmierzającą do I ligi to dobry wynik. Bramki dla Wigier zdobyli: Mikulenas (33 min), Twardowski (79 min).
Relacja z młyna i zdjęcia ...

Do Olsztyna wybieramy sie w 55os w tym 20 braci z Granicy Kętrzyn. Droga do celu podróży minęła spokojnie, do klatki rownież wchodzimy bez większych utrudnień. Na sektorze wywieszamy 5 flag: WIGRY SUWAŁKI, Suwalszczyzna, Centrum, VM i orzełka w wieńcu laurowym. Stomilowców zbiera sie ok. 200, liczba nie robili szału ale za to mieli bardzo dobry doping przez który cieżko było nam sie przebić. Spotkanie miało swój specyficzny old schoolowy klimat, po pierwsze stadion Stomilu, który bardzo przypomina stare dobre czasy, a po drugie dużo obustronnych bluzgow i dosyć ciekawe dialogi. O dziwo remisujemy ze Stomilem 2:2, co jest raczej plusem dla naszych kopaczy. Powrót na Biegun spokojny, nie licząc pewnego zdarzenia... kto był ten wie ocb:). Ogólnie wyjazd bardzo udany, ze specyficznym starym klimatem. Dzięki dla braci z Kętrzyna za wsparcie!

Wigry

 

Wigry

 

Stomil Olsztyn

Stomil

 

Autor: kibic Wigier

 

 

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews