Wigry Suwałki (2-0) Resovia Rzeszów           

Grażvydas Mikulenas daje nam trzy punkty. Wynik spotkania, z wyżej notowaną Resovią, popularny Miki ustala w 18 i 25 minucie. Była czerwona kartka i gra w 10 pod koniec ale korzystny wynik utrzymaliśmy do końca.
Relacja z młyna...

Gości jak to już jest tradycyjnie u nas - 0. Podobno na nowa rundę ma byc klatka dla gości, wiec miejmy nadzieje powróca stare czasy, a nudne mecze bez przyjezdnych trafią na zawsze do lamusa. Oby miejsce klatki było w przemyślanym miejscu, bo znając naszych działaczy może być różnie. Wracając do meczu, tego dnia zebrało sie nas w młynie ok 50os w tym kilku starszych dawno nie widzianych kibiców, co cieszy. Na płocie wywieszamy 3 flagi, duża WIGRY SUWAŁKI i dwie mniejsze Centrum oraz godło Polski w niebieskim wieńcu. Doping od początku bardzo dobry, tego dnia dobrze niosło nasze śpiewy. Kilka razy do dopingu przyłączał sie cały stadion lecz bez rewelacji, bywało lepiej. Wynik jak najbardziej nas satysfakcjonuje gdyż rzadko ogladamy takie mecze gdzie Wigierki łamią rywala:). Do zobaczenia na Świcie, miejmy nadzieje ze frekwencja bedzie lepsza. WSZYSCY NA ŚWIT !

Autor: Kibic Wigier

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews