Hipokryzja OSiR i mediów ws. stadionu          

Osir SuwalkiKłamliwa propaganda włodarzy i suwalskich mediów, że jakoby stadion Wigier to inwestycja niezawodna i funkcjonalna trwa.

Otóż, zgodnie z zamieszczonym na stronie Radia5 artykułem "Stadion ma sie dobrze" na podstawie opinii przedstawicieli OSiRu (konkretnie Waldemara Borysewicza, dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji, który zarządza obiektem) próbuje się przekonać czytelników o funkcjonującym bez zarzutów stadionie Wigier, do którego nie można mieć uwag.

Czyżby Pan Borysewicz oraz dziennikarze z Radia5 nie chodzili na mecze Wigier, czy nie zauważyli, że za krótki "daszek" już przy deszczyku o średniej wielkości wymiata całą widownię z krzesełek przez co staje się on wogóle nie funkcjonalny. Może piszący mieli na uwadze trybunkę na piętrze dla VIPów? To faktycznie dach byłby wystarczający dla osłony prezesów, działaczy przed deszczem. Tylko jak wytłumaczyć oficjalnego farmazona ze stron OSiRu czy klubu o zadaszonych aż 900 miejcach? Niech każdy sobie sam odpowie.
Dla prawdziwych kibiców Wigier ten bubel budowlany to dowód głupoty włodarzy miasta, dowód braku wyobraźni oraz braku znajomości podstawowych reguł rządzących widowiskami piłkarskimi, jest niestety wstydem dla naszych Suwałk.
O stanie pozostałych trybun, w tym "udogodnień" uwzględniających prawo kibiców gości do obejrzenia meczu swojej drużyny oraz przynoszącego wstyd i niemającego nic wspólnego z piłką nożną karawaningu już nie wspominając.

Tylko co mogli powiedzieć do artykułu o stadionie ci, którzy jego beznadziejny projekt doprowadzili do realizacji?

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews