Charytatywnie z Polonią Wilno                      

Polonia WilnoPonieważ w najbliższej kolejce II ligi Wigry pauzują, w sobotę o godzinie 18:30 na stadionie miejskim w Suwałkach zostanie rozegrany mecz, w którym nasi drugoligowcy podejmą Polonię Wilno.

Na tym spotkaniu będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy dla chorej 5-letniej Kai Kwaterskiej z Sejn a kibice zostaną wpuszczeni na mecz za darmo. Dodatkowo, podczas spotkania planowane jest uhonorowanie zasłużonych dla Wigier piłkarzy: Jarosława Bartosiaka (440 meczów w III lidze), Andrzeja Spury (413 meczów),Zbigniewa Kowalewskiego (268 meczów), Krzysztofa Grzędzińskiego (225 meczów, 85 bramek dla Wigier). Jak donoszą suwalskie "okołoklubowe" media kibice bedą mieli do dyspozycji trybunę z "daszkiem" a więc wejście na stadion tylko od strony ul. Zarzecze. Jak nietrudno sie domyślić Polonia Wilno, jest klubem zrzeszającym Polaków zamieszkałych w Wilnie oraz animatorem wielu imprez dla naszych rodaków zza wschodniej granicy. Piłkarze Polonii aktualnie awansowali do I ligi litewskiej. Kibice Polonii dopiero rozpoczynają przygodę ze zorganizowanym kibicowaniem, lecz kto wie może rozwiną skrzydła :). Jeśli ktoś chciałby poczytać coś wiecej o klubie oraz kibicach to możemy znaleźć informacje w internecie m.in. na stronie https://poloniawilno.fora.pl/ a zdjęcie kibiców >>tutaj<<.

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews