Wigry Suwałki (2-1) Motor Lublin

Motor LublinMecz z gatunku tych z happy endem chociaż do 78 minuty było w plecy. A to dlatego, że od 52 minuty meczu Wigry przegrywały z Motorem 0-1.

Dopiero w 78 minucie po rajdzie prawą stroną Adama Pomiana i jego dośrodkowaniu wyrównanie dla Wigier daje Grażvydas Mikulenas. Gola na wagę trzech punktów w doliczonym czasie gry strzela Krystian Słowicki. W końcu z wyżej notowanym przeciwnikiem Wigry inkasują cenne 3 punkty.

Relacja z młyna

Tego dnia zebrało sie nas w mlynie ok 60-70os. Wywieszamy kilka flag i prezentujemy duże fany na drzewcach. Gości oczywiście 0, brak sektora dla gości co juz nas przyzwyczaiło, wiec mecze u siebie bez mobilizacji i ciśnienia ... jednak o dziwo ten mecz był arcyciekawy ze względu na wydarzenia na boisku. Bardzo dawno już nie pamiętamy tak emocjonującego spotkania. Doping jak na taką ilość bardzo dobry przez cały mecz, świetnie się bawimy, sektory pikników rownież bardzo emocjonowały sie tym co dzieje się na murawie. Po strzelonej drugiej bramce cały stadion oglądał mecz na stojąco i wszyscy ochoczo dopingowali biało-niebieskich. Ci co nie byli i wybrali sobotni wieczór w mieście niech żałują!. Oby tak dalej. Forza Wigry!