Wigry Suwałki ( 1-1 ) Jeziorak Iława              

W pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej, który odbył się 17 marca o godzinie 17:30 w Suwałkach, Wigry Suwałki podzieliły się punktami z Jeziorakiem Ilawa. Należy zwrócić uwagę, że do 61 minuty Wigry przegrywały 0 - 1. 

Wyrównującą bramkę z rzutu karnego zdobył w 61 minucie meczu Michał Twardowski. Uratowany remis z Jeziorowcami, którzy sąsiadują z Wigrami w dolnej części tabeli i to na własnym boisku jest poniżej oczekiwań suwalskich kibiców. Z kim mamy zdobywać potrzebne punkty jeśli nie z drużynami z dołu tabeli?

Skład Wigier: Salik, Czembarov, Makarewicz, Słowicki, Lauryn, Mikulenas, Niewulis, Twardowski, Tagil, Kisiel, Pianka. 

Relacja z młyna.
Nas w młynie 100 + 12 braci z Granicy. W pierwszej połowie prezentujemy napis z transparentów na 2 kijach ULTRAS WIGRY + 10 transów z namalowanymi różnymi motywami, w drugiej części meczu robimy choreo z biało-niebieskich chorągiewek. Doping przez całe spotkanie bardzo dobry.

Autor: Łysy

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews