Noworoczny mecz Wigier - relacja                

O godzinie 17.00 w niedzielę (1 stycznia) na boisku Orlików przy Szkole Podstawowej nr 9 został rozegrany noworoczny mecz pomiędzy I a II drużyną Wigier.

Zwycięstwo 2:1 odnieśli drugoligowcy. Mecz rozgrywanow ze względu na rozmiary boiska drużynami 7 osobowymi.
Mimo zimna (-5 st.) by obejrzeć widowisko piłkarskie przyszło tylko ok. 100 widzów. Patrząc niejednemu w oczy, widać, że sylwester niedawno się skończył co po części wyjaśnia niedużą frekwencję. Niejeden obecny swoim oddechem mógłby uszkodzić skalę w policyjnych alkomatach :) Zorganizowany doping przez młyn nie był prowadzony ze względu na słabą frekwencję fanatyków oraz luźną, piknikową wręcz atmosferę. Najwyraźniej powodem małej liczby kibiców była wręcz symboliczna promocja spotkania, lekki mrozek w Suwałkach oraz posylwestrowe kace, króre nie zeszły do godziny 17 z coniektórych. Wstyd! Szkoda, tym bardziej że mecz rozgrywany w centrum miasta a wiec dojście lepsze niż na Zarzecze. Oby nie było takiej wtopy w trakcie meczów sparingowych Wigier, z których pierwsze już w styczniu.

Szacunek dla tej grupki "starszych" i "młodych", którzy obecność na meczu Wigier stawiają za honor, bez względu czy mają "groźny" awatar na forum czy nie.

 

 

 

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews