W biblioteczce fanatyka                                 

okładka książkiPojawiła się na rynku nowa książka w polskim tłumaczeniu pt.: "Hooligans. Historia angielskiej armii chuliganów".

Oryginalny tytuł pozycji, której autorami są Cass Pennant i Andy Nichols to:  "30 years of hurt, the history of England's Hooligans Army". Książka przedstawia historię angielskich ekip, ich potyczki ze szkockimi kibicami, opisy wyjazdów za swoją drużyną oraz podróży po Europie. Są również opisane wrażenia Anglików ze spotkań z Polakami. Ciekawa lektura dla każdego fanatyka piłki nożnej.

Więcej informacji o książce, w skrócie co można w niej przeczytać i o możliwości zakupu przez internet znajdziesz <<na tej stronie>>

stadionWigier© 2011 forzawigry.pl jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie Wigry Suwałki prowadzonym przez Kibiców Wigier. Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z SKS Wigry Suwałki. Herb Wigier, nazwa "Wigry" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews